Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Нормативно-правові аспекти процедури проведення попереднього (під час прийняття на роботу) та періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників залізничного транспорту загального користування та підприємств міжгалузевого промислового залізничного транспорту розглянуті на нараді в регіональній філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Українська залізниця».

 

 


Захід було організовано для керівників служб охорони праці, кадрових служб структурних підрозділів регіональної філії «Придніпровська залізниця», розташованих в межах Дніпропетровської області.

На питання учасників заходу відповідали фахівці з питань гігієни праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області. У формі конструктивної бесіди учасниками наради розглянуті проблемні питання, які виникають при організації медичних оглядів працівників, робота яких безпосередньо пов’язана з рухом поїздів, супроводженням вантажів і пасажирів; працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, осіб віком до 21 року.

Окремо учасники наради обговорили ситуації щодо зменшення стигми та дискримінації працюючих на підприємствах ВІЛ-інфікованих жінок та чоловіків.

Усі учасники наради отримали вичерпні відповіді на хвилюючі питання з даної тематики.

На завершені зустрічі фахівці Держпраці запропонували методично-консультативну допомогу задля уникнення порушення нормативно-правових актів з гігієни праці.


29.11.2016 |

Повернутись назад