Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Завершено спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 30 серпня 2016 року, з трактористом фермерського господарства у Павлоградському районі Дніпропетровської області.

 

 

 


Обставини та причини випадку з`ясовувала комісія Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області за участі представників Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України в м. Павлоград, управління сільського господарства Павлоградського району, Павлоградської райпрофорганізації працівників агропромислового комплексу, представників керівництва та служби охорони праці підприємства.

Розслідуванням з`ясовано, що нещасний випадок стався під час виконання трактористом завдання по чистці гнойових ям та вивезення з них відходів до спеціально спорудженого гноєсховища. Роботи виконувались на тракторі з причепленою до нього бочкою. Тіло тракториста було знайдене на дні бочки без ознак життя. Небезпечний виробничий фактор, який вплинув на потерпілого – токсичні речовини, шляхом потрапляння в організм людини через органи дихання.

Причинами нещасного випадку визнано організаційні: невиконання вимог інструкцій з охорони праці: «Забороняється виконувати роботи в цистерні без попередньої, ретельної промивки її та провітрювання». Випадок визнано пов`язаним із виробництвом, складено акт за формою Н-1.

Для запобігання схожим випадкам комісією рекомендовано довести до відома працівників фермерського господарства обставини та причини настання нещасного випадку, провести позаплановий інструктаж з охорони праці працівникам господарства.

Фахівці ГУ Держпраці продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність дотримання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров`я в процесі виробничої діяльності.

 


18.11.2016 |

Повернутись назад