Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Питання організації безпечного виконання робіт підприємств машинобудівної галузі в осінньо-зимовий період 2016-2017 років обговорили на нараді Криворізького гірничопромислового управління ГУ Держпраці у Дніпропетровській області.

Участь у роботі наради брали керівники та провідні фахівці з охорони праці підприємств машинобудівної галузі Криворізького регіону, серед яких: ПАТ «Електромашпромсервіс», ТзДВ «Криворізький завод «Універсал»», ТОВ «Електромашинобудівний завод», ТОВ «НВП-Рудпромавтоматика», ПрАТ «Криворізький завод гірничого машинобудування», ПАТ «Електрозавод», ПрАТ «Плазіс-ЕМ», ТОВ «Вікант», ТОВ «Модус», ТОВ «ГПЗ» та ТОВ «Фенікс Меблі».


Робоча зустріч розпочалась з аналізу стану охорони праці на підприємствах даної галузі та аналізу обставин і причин допущених у поточному році нещасних випадків на споріднених підприємствах країни.

З метою попередження виникнення подібних випадків на своїх підприємствах, до відома присутніх були надані коментарі порушень, виявлених фахівцями Держпраці в ході перевірок підприємств  машинобудівної галузі. Обговорення даного питання надало можливість всім бажаючим отримати вичерпні відповіді і роз’яснення на хвилюючі проблеми  при здійсненні своєї господарської діяльності.

Головним питанням порядку денного наради стало дотримання підприємствами машинобудівної галузі вимог нормативно-правових актів з охорони праці при експлуатації котельного обладнання, трубопроводів пари і гарячої води. Фахівці підприємств доповіли про свою готовність до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, а саме: своєчасне виконання ремонтів, ревізії та випробування даного обладнання.

На завершенні зустрічі фахівці гірничопромислового управління рекомендували керівникам підприємств посилити контроль за експлуатацією котельного обладнання, трубопроводів пари і гарячої води та в термін до грудня поточного року вжити заходів по усуненню виявлених порушень при їх експлуатації.


17.11.2016 |

Повернутись назад