Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Проведено розширене засідання колегії Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області за підсумками роботи за 10 місяців 2016 року. На засіданні розглядались питання наглядової діяльності Головного управління, стану виробничого травматизму, додержання законодавства про працю.

 

 

 


Були заслухані звіти керівників структурних підрозділів, де допущено зростання травматизму та зниження показників наглядової діяльності. Зазначено, що у разі настання нещасних випадків, фахівцями Головного управління проводяться позапланові перевірки підприємств, проводяться превентивні заходи, нещасні випадки розглядаються на колегії Головного управління, розсилаються листи на підприємства з інформацією про резонансні події.

Запропоновано заслуховувати на нарадах керівників підприємств, де сталися нещасні випадки, накладати штрафи на керівників. Крім того, у листопаді планується розширена нарада з працівниками, які обслуговують та експлуатують електроустаткування, також планується проводити наради з питань попередження виробничого травматизму з усіма підприємствами гірничодобувної промисловості.

За 10 місяців поточного року на підприємствах Дніпропетровської області спостерігається зростання рівня виробничого травматизму на 102 випадки (640 проти 538 за аналогічний період 2015 року).

Підбиваючи  підсумки засідання, начальник Головного управління відзначив, що основним завданням роботи є попередження виробничого травматизму, вжиття усіх потрібних заходів для недопущення його зростання. Наголосив на необхідності особливу увагу звернути на безумовне усунення зауважень, виявлених під час перевірок, активізувати діяльність щодо притягнення до відповідальності керівників підприємств, де допущено порушення вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці та законодавства про працю.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області
 


15.11.2016 |

Повернутись назад