Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Завершився «Місячник по вилученню у населення балонів зі зрідженим газом, які впродовж тривалого часу не використовуються».

Захід був ініційований Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області та проводився спеціалізованим підприємством газового господарства ТОВ «Дніпрорегіонгаз» з 1 по 31 жовтня 2016 року з метою запобігання нещасним випадкам, пов`язаним з використанням побутових балонів зі скрапленим вуглеводним газом.

 


Під час місячника проводилась роз’яснювальна робота серед населення про додержання вимог «Правил безпеки систем газопостачання». Організовано випуск інформаційних статей в пресі щодо дотримання правил безпеки при використанні газобалонних установок в побуті, розповсюджувались листівки, пам’ятки на предмет правильного користування газобалонними установками та переліком необхідних дій у разі виникнення запаху газу. Проведено позачерговий інструктаж наповнювачам, випробувачам балонів та слюсарям з експлуатації та ремонту газового устаткування щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці при проведенні робіт з наповнення побутових балонів та інші заходи інформаційного спрямування.

За період проведення заходу, у населення вилучено 24 балони, які впродовж тривалого часу не використовувались. Балони були дегазовані й утилізовані.

Фахівці ГУ Держпраці нагадують: порушення правил безпечного користування газовими приладами природного та зрідженого газу може стати причиною аварії, отруєння чадним газом, призвести до значних матеріальних збитків та смертельних наслідків!

Правила користування газом в побуті, в тому числі балонами зі зрідженим газом

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області
 


11.11.2016 |

Повернутись назад