Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На базі ДП «Головний навчально-методичний центр» (ДП «ГНМЦ») за підсумками семінару: «Удосконалення методології державного нагляду за безпечним веденням робіт підвищеної небезпеки», який був проведений для заступників начальників територіальних управлінь, начальників та заступників начальників державних інспекцій охорони праці, відбулося засідання круглого столу, який мав на меті підвищення ефективності наглядової діяльності.


У його роботі взяли участь перший заступник Голови Держгірпромнагляду Віктор Шайтан, заступник Голови Держгірпромнагляду Степан Дунас, начальники управлінь центрального апарату та понад 40 державних службовців системи Держгірпромнагляду.

Під час засідання розглянуто особливості розслідування нещасних випадків з працівниками, які прийняті на роботу за цивільно-правовими угодами. Обговорено питання притягнення посадових осіб до адміністративної відповідальності. Особливу увагу приділено питанням виведення із експлуатації та заміни застарілої атракціонної техніки як одного з важливих заходів запобігання нещасним випадкам.

Акцентовано увагу учасників круглого столу на налагодження співпраці теруправлінь з митними органами відповідно до Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції.

Керівництво Служби наголосило на необхідності інформування громадськості під час здійснення наглядових заходів на підприємствах, а також на питанні своєчасного реагування на звернення громадян та суб’єктів господарювання та ретельного аналізу, обробці запитів на місцях відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Також обговорено актуальні питання видачі та анулювання дозволів на виконання робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки.

Нагадаємо, що відповідно до плану-графіка про надання інформаційно-консультаційних послуг для державних службовців Держгірпромнагляду України та його територіальних органів ДП «ГНМЦ» з 11 до 15 листопада 2013 року провело для заступників начальників територіальних управлінь, начальників та заступників начальників державних інспекцій охорони праці семінар на тему: «Удосконалення методології державного нагляду за безпечним веденням робіт підвищеної небезпеки». Мета семінару – підвищення професійної компетентності державних службовців системи Держгірпромнагляду України.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


15.11.2013 |

Повернутись назад