Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Інспекторами Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області з метою захисту праві працівників щодо своєчасної виплати заробітної плати було проведено перевірки ДП «ВО Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова» та ПАТ «Дніпропетровський трубний завод» з питань наявної заборгованості із виплати заробітної плати перед працівниками.

 

 


Під час перевірок на обох підприємствах виявлено порушення вимог ст. 97 КЗпП України та ст. 15 Закону України «Про оплату праці», в частині того, що на зазначених підприємствах оплата праці працівників здійснювалась не в першочерговому порядку, при цьому, вимогами ст. 97 КЗпП України зазначено, що власником або уповноваженим ним органом всі необхідні платежі повинні здійснюватися лише після виконання зобов’язань щодо оплати праці.

На виконання приписів щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати, підприємствами було затверджено графіки щодо виплати заборгованої заробітної плати, та на виконання зазначеного, працівникам обох підприємств вже виплачена заробітна плата на загальну суму 25633726,2 грн.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


03.11.2016 |

Повернутись назад