Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Керівників суб’єктів господарювання, які обслуговують ліфтове господарство міста Кривого Рогу об’єднав за круглим столом семінар - нарада Криворізького гірничопромислового управління ГУ Держпраці у Дніпропетровській області. Метою даного заходу було проведення превентивної роботи по недопущенню травмування під час ведення робіт по монтажу, демонтажу, ремонту, технічному огляду, реконструкції та технічному обслуговуванню ліфтів.

 


Сьогодні у комунальній власності міста знаходиться 3145 ліфтів з яких 2449 відпрацювали свій нормативний термін експлуатації. 2142 ліфти потребують проведення експертного обстеження (діагностування), дев’ять з яких вже виведені з експлуатації. Разом з тим слід зазначити, що у місті триває програма заміни і модернізації ліфтів, у рамках якої протягом поточного року замінюються 33 ліфти.

Така ситуація стану ліфтового господарства знаходиться під постійним контролем органів державного нагляду, зокрема своєчасне та безпечне ведення робіт по їх технічному обслуговуванню, на чому детально зупинився перший заступник начальника Криворізького гірничопромислового управління Олександр Кононенко, який очолив дану нараду.

Підіймались питання контролю зносу канатоведучих шківів та самих канатів, обмежників швидкості, електричного та механічного устаткування. Обговорили контроль справності приладів безпеки та точність зупинок ліфтів на поверхах. Підіймаючи питання ведення журналів ТО і ТР ліфтів, де відсутня інформація про проведення ремонтів, фахівці гірничопромислового управління зауважили, що ремонт та обслуговування ліфтів мають проводити
організації з відповідними дозвільними документами.

Учасники зустрічі, а це керівники та головні інженери Філії «ДНІПРОЛІФТ» ПАТ «Виробниче об’єднання «СТАЛЬКАНАТ- СІЛУР», АТЗТ СРМП «Ліфт» та «УК Цереус Сервіс Плюс» надали свої звіти щодо запланованої роботи по недопущенню або усуненню озвучених зауважень та прокоментували хід виконання ремонтів ліфтів та їх технічного діагностування.

Підбиваючи підсумки наради, її учасники одностайно прийняли рішення щодо посилення роботи з популяризації безпечних методів користування ліфтами серед громадян та мешканців будинків. Посилити комунікацію з представниками власників ліфтів, оскільки самоусування власників від вирішення питань по утриманню ліфтового господарства є основною причиною їх критичного стану.

Фахівці Криворізького гірничопромислового управління наголосили на обов’язковому прийнятті підприємствами невідкладних заходів щодо безпечних робіт по монтажу, демонтажу, ремонту, технічному огляду, реконструкції та технічному обслуговуванню ліфтів у відповідності до нормативно-правових документів.
 


12.10.2016 |

Повернутись назад