Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З настанням холодів власники приватних осель та квартир у багатоповерхових будинках починають використовувати газові прилади для обігріву своїх домівок, нерідко – нехтуючи правилами їх безпечної експлуатації, наражаючи на небезпеку не лише себе, але й оточуючих.

 

 


З метою підвищення рівня безпеки та запобігання виникненню нещасних випадків при використанні газу в побуті на території Дніпропетровської області триває місячник пропаганди серед населення безпечного та заощадливого використання газу в побуті.

Місячник проводиться з 15 вересня до 15 жовтня 2016 року Управлінням з експлуатації газового господарства ПАТ «Дніпропетровськгаз» за підтримки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.

Серед основних заходів: проведення лекцій в навчальних закладах, проведення нарад з власниками житлово-комунального фонду про правила безпечного використання газу в побуті, розповсюдження інформаційних листівок та наліпок про безпечне користування газом, проведення конкурсу дитячого малюнку «А у нас в квартирі газ» та інші заходи інформаційного спрямування.

ГУ Держпраці нагадує: порушення правил безпечного користування газовими приладами природного та зрідженого газу завжди приводить до трагедії!

Правила користування газом в побуті

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


19.09.2016 |

Повернутись назад