Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Семінар-нараду «Нові стимули для роботодавців у випадку працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО» проведено з роботодавцями фермерських господарств (товаровиробниками) Криворізького регіону.

За круглим столом з роботодавцями зустрілися начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні ГУ Держпраці у Дніпропетровській області, фахівці Криворізького міськрайонного центру зайнятості та представники Криворізького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області.


Головним месседжем семінару стала орієнтація розвитку і збереження кадрового потенціалу регіону, створення нових робочих місць та сприяння підвищенню зайнятості вразливих груп населення (ВПО, учасників АТО).

Серед питань порядку денного роботи семінару значну увагу було приділено змінам у законодавстві про працю, зокрема ст..265 КЗпП щодо фінансових санкцій у разі недотримання чинного законодавства України.

Начальник Криворізького відділу з питань додержання законодавства про працю Вікторія Романів внесла роз’яснення з приводу підстав накладання штрафів, а головне зорієнтувала на їх попередження. В формі конструктивної бесіди торкнулись вимог законодавства щодо ведення документації з оформлення трудових відносин, легітимності самих трудових відносин,  нарахуванні заробітної плати та її індексації. Обговорили умови та законність надання відпусток, переведення, звільнення найманих працівників, тощо.

Разом з тим, Вікторія Савівна познайомила з процесом організації (підстав) та проведення Держпрацею перевірок. Закликала до співпраці у разі необхідності дорадчої допомоги. Нагадала про можливість зворотного зв’язку як у письмовому, телефонному, електронному вигляді, так і на сторінці соціальної мережі Facebook.
 


19.09.2016 |

Повернутись назад