Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З огляду на попередній досвід співпраці служб охорони праці підприємств металургійної та машинобудівної галузей у сфері поліпшення спілкування, обміну досвідом у вирішенні питань з охорони праці та промислової безпеки, при Головному управлінні Держпраці утворено Раду фахівців служб охорони праці машинобудівних підприємств.

 

 


Після розгляду проекту Положення про Раду фахівців, обрання голови ради, заступника та секретаря, учасники заслухали заступника начальника відділу нагляду в металургії та машинобудуванні Анатолія Репана. Він розповів про стан виробничого травматизму на підприємствах України та Дніпропетровської області, розповів, як працює Рада фахівців служб охорони праці підприємств металургійної галузі та закликав учасників до діалогу, запропонував поділитися своїми пропозиціями та зауваженнями.

Уже під час дискусії було відмічено результативність роботи Рад фахівців, так Лідія Павлішева - начальник відділу охорони праці та пожежної безпеки ТОВ «Першотравенський РМЗ» поділилася досвідом використання відеоматеріалів при навчанні з охорони праці, вона зазначила, що відеоматеріали почали використовувати після останнього засідання Ради фахівців металургії, де про ефективність такого методу навчання говорив Анатолій Тертишний – начальник служби охорони праці ПРАТ «Дніпрометиз».

Також було внесено ще багато дієвих пропозицій, наприклад Антоніна Марченко – заступник технічного директора з охорони праці ПАТ «Дніпровагонмаш» запропонувала залучати фахівців з інших сфер діяльності для обміну досвідом.

Наприкінці наради було визначено низку питань, які будуть розглянуті на наступному засіданні.

 

 

 

 

 

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


15.09.2016 |

Повернутись назад