Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

07 вересня 2016 р. у м. Дніпро на базі ДП «Придніпровський ЕТЦ» відбувся семінар з обговорення нової редакції «Типового положення про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці» за участю фахівців підприємства та ГУ Держпраці у Дніпропетровській області.

 

  


Жвава дискусія, яка точилася навколо теми, була обумовлена  необхідністю актуалізації діючих нормативно-правових актів з охорони праці до сучасного стану ринку, запровадження нових технологій навчання та перевірки знань з питань охорони праці (дистанційне навчання та перевірка знань з питань охорони праці).

Обмін досвідом з організації та проведення навчання з питань охорони праці на підприємствах, які отримують дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки, певні ідеї стосовно змін до нормативно-правового акту з охорони праці, за підсумками семінару учасники вирішили викласти у вигляді пропозицій та направити їх до Держпраці для подальшого врахування у розробці змін до Типового положення.

Довідка:
Згідно наказу Голови Держпраці від 27.07.2015 №79 при Державній службі України з питань праці створено робочу групу з опрацювання пропозицій щодо внесення змін до наказу Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26.01.2005 р. № 15 «Про затвердження Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та Переліку робіт з підвищеною небезпекою» зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2005 р. за № 231/10511 (далі – Типове положення). Робоча група сформована з представників профільних Міністерств, роботодавців, профспілок на національному рівні, фахівців з питань охорони праці.


07.09.2016 |

Повернутись назад