Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Саме під таким гаслом на Криворіжжі пройшов семінар для роботодавців середнього і малого бізнесу.

Пріоритети державної політики у сфері легалізації зайнятості, детінізація заробітної плати та працевлаштування окремих категорій громадян (ВПО, учасників АТО) – головні питання заходу організованого Криворізьким міським центром зайнятості спільно із відділом з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні ГУ Держпраці у Дніпропетровській області.


На тлі питань, які обговорювались учасниками семінару, увагу роботодавців було зосереджено на адміністративній відповідальності у разі недотримання чинного законодавства України, зокрема по ст..265 КЗпП. Начальник Криворізького відділу з питань додержання законодавства про працю Вікторія Романів закликала всіх до співпраці, наголосила на дорадчій допомозі задля попередження або уникнення штрафних санкцій.

Разом з тим, Вікторія Савівна внесла роз’яснення щодо процесу організації (підстав) та проведення Держпрацею перевірок. Зупинилась на нормах ведення документації з оформлення трудових відносин, нарахуванні заробітної плати та її індексації, веденні кадрової документації, умовах та законності звільнення найманих працівників.

У ході дискусії присутні отримали вичерпні відповіді на усі поставлені питання.


06.09.2016 |

Повернутись назад