Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями відділу нагляду на транспорті та у зв’язку Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області на базі товариства з обмеженою відповідальністю «Інтерспецмаркет» (м. Кам’янське) проведено нараду з обговорення питань профілактики виробничого травматизму за підсумками роботи за перше півріччя 2016 року.

 

 


У ході заходу проаналізовано стан виробничого травматизму по галузям нагляду за перше півріччя 2016 року в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року. Звернуто увагу на те, що по Україні спостерігається зниження випадків виробничого травматизму на транспорті , а саме 154 випадки, 28 з яких зі смертельним наслідком проти 194 випадків, 22 з яких зі смертельним наслідком. Зменшення на 40 випадків, 6 з яких зі смертельним наслідком.

Працівникам підприємства роз’яснено правила охорони праці на автомобільному транспорті, вимоги для створення сприятливих умов праці, яким повинне бути санітарно-побутове забезпечення працюючих.

За результатами проведеної наради ухвалено рішення керівникам:

  • Забезпечити безумовне дотримання вимог охорони праці на доручених об’єктах. В разі допущення працівниками порушень, які загрожуватимуть їх життю та безпеці оточуючих робітників, вчасно повідомляти керівників.
  • При проведенні інструктажів ознайомлювати працівників з конкретними умовами праці, вимогами правил безпечного виконання робіт, маршруту слідування до/від місця виконання робіт.
  • Підвищити якість проведення цільових, повторних, позапланових інструктажів, спеціального навчання з питань охорони праці перед черговою перевіркою знань.
  • Під час проведення інструктажів з питань охорони праці попереджати щодо підвищення особистої відповідальності працівників за дотриманням вимог правил безпечного виконання робіт.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
У Дніпропетровській області


05.09.2016 |

Повернутись назад