Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З 70-річним ювілеєм Леоніда Михайловича Яценка - заступника начальника територіального управління Держпромгінагляду по Дніпропетровській області 2000 - 2006 років, привітали у Криворізькому гірничопромисловому управлінні ГУ Держпраці у Дніпропетровській області.

Заслужений гірник з понад 30-и річним досвідом роботи в підземних умовах шахт, вивчивши шахтарську справу на всіх щаблях, Леонід Михайлович добре знав всі аспекти небезпеки роботи гірників. Як зробити так, щоб уникнути трагедії, щоб поняття шахтарська праця і трагедія стали несумісними? Такі питання ставив перед собою Леонід Яценко працюючи в системі охорони праці та промислової безпеки.


Саме завдяки шахтарському характеру, вмінню не відступати від труднощів і гідно виконувати свою справу, ідеї Леоніда Яценко були почуті і впровадженні як пріоритетні напрямки роботи. Саме тому в 2000 році постало питання про створення Криворізького гірничого округу, як структурного підрозділу територіального управління по Дніпропетровській області, завданням якого стало підвищенням рівня промислової безпеки гірничодобувних підприємств не тільки Дніпропетровської а й Кіровоградської, Полтавської та Запорізької областей.

Очолити округ було доручено саме Леоніду Михайловичу Яценко. Згодом на базі Криворізького гірничого округу було утворене Криворізьке гірничопромислове територіальне управління Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду.

На адресу ювіляра прозвучало багато теплих і зворушливих привітань. Зокрема, заступник начальника  ГУ Держпраці у Дніпропетровській області Костянтин Корольов дякував за досвід, за створення основи для вдосконалення роботи з підвищення рівня промислової безпеки підприємств гірничодобувної галузі чотирьох областей країни.

Ювіляр отримав теплі слова вітання і Почесну грамоту  від заступника Голови Жовтневої районної у місті Кривому Розі ради Івана Карого.

Вітали ювіляра запрошені на урочистий вечір друзі, колеги, учні.

Колектив Криворізького гірничопромислового управління бажає шановному Леоніду Михайловичу міцного здоров’я на довгі роки, щастя, достатку, родинного затишку, тепла та мирного блакитного неба над головою! Нехай людська шана, глибока повага і надалі збагачують його невичерпною енергією та новою силою!


02.09.2016 |

Повернутись назад