Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби

 

 

 


Посада Прізвище, ім’я та по-батькові Результати (загальна кількість балів) Примітка
Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпропетровському регіоні управління з питань праці Біланинець Ірина Дмитрівна 15,82 Переможець конкурсу
Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Нікопольському регіоні управління з питань праці Мішустіна Лариса Олександрівна 15,62 Переможець конкурсу
Заступник начальника Криворізького гірничопромислового управління Дорошенко Юрій Володимирович 22 Переможець конкурсу
Заступник начальника відділу з питань гігієни праці управління з питань праці Мазурець Тетяна Анатоліївна 21,03 Переможець конкурсу
Начальник відділу з питань гігієни праці управління з питань праці Біла Олена Іванівна 21,2 Переможець конкурсу
Корнілов Володимир Михайлович 10,8 Другий за результатами конкурсу
Головний спеціаліст-юрисконсульт відділу юридичного забезпечення Тулянцева Валерія Андріївна 10,25 Переможець конкурсу
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпропетровському регіоні управління з питань праці Аладіна Олена Геннадіївна 11,8 Переможець конкурсу
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпропетровському регіоні управління з питань праці Бабкіна Валентина Іванівна 11,2 Переможець конкурсу
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпродзержинському регіоні управління з питань праці Кисельова Людмила Леонідівна 11,4 Переможець конкурсу
Провідний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні управління з питань праці Солдатенкова Наталія Володимирівна 9,6 Переможець конкурсу
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Павлоградському регіоні управління з питань праці Іванова Надія Олександрівна 8,8 Переможець конкурсу
Провідний державний інспектор відділу з питань гігієни праці управління з питань праці Галенко Людмила Миколаївна 11 Переможець конкурсу

 


22.08.2016 |

Повернутись назад