Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Завершила роботу комісія Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, яка проводила спеціальне розслідування групового нещасного випадку з трьома потерпілими, один зі смертельним наслідком, що стався під час дорожньо-транспортної пригоди 24 травня 2016 року на 80 кілометрі автодороги Кіровоград – Платонове з працівниками підприємства, що займається оптовою торгівлею сільськогосподарськими машинами та знаходиться у Дніпропетровській області.

 


Розслідуванням з’ясовано, що робітники підприємства на службовому автомобілі вирушили у відрядження, на 80 кілометрі автодороги Кіровоград – Платонове у автомобіля, що влучив в яму, лопнула шина на правому задньому колесі та відбулося зіткнення з вантажівкою, що знаходилася на узбіччі в нерухомому стані.

В наслідок ДТП всі робітники отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості та були направлені до лікарні, де згодом один з постраждалих помер.

За результатами спеціального розслідування випадок визнано пов`язаним із виробництвом, оскільки стався в робочий час, на транспортному засобі, що належить підприємству. Комісією складено акти за формою Н-1 на пасажирів транспортного засобу, які не причетні до керування для отримання родинами постраждалих  працівників соціальних відшкодувань. Матеріали розслідування направлені до органів прокуратури. Також відкрите кримінальне впровадження за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 т.286 КК України, водію автотранспортного засобу остаточне рішення стосовно нещасного випадку буде встановлено після одержання рішення суду.

Основною причиною настання нещасного випадку визнано незадовільний стан дорожнього покриття. Результати спецрозслідування нещасного випадку на виробництві ґрунтуються на висновку експертного дорожньо-технічного дослідження Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз та інших наданих документах.

Заходи щодо усунення причин настання нещасного випадку будуть розроблені після отримання інформації по відкритому кримінальному впровадженню.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


16.08.2016 |

Повернутись назад