Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями ГУ Держпраці у Дніпропетровській області проведена планова  перевірка суб’єкта господарювання, ТОВ «АУЛЬСЬКА ХЛОРОПЕРЕЛИВНА СТАНЦІЯ», який займається торгівлею хімічними речовинами для знезараження води.

 

 


Фахівцями ГУ Держпраці у Дніпропетровській області проведена планова  перевірка суб’єкта господарювання, ТОВ «АУЛЬСЬКА ХЛОРОПЕРЕЛИВНА СТАНЦІЯ», який займається торгівлею хімічними речовинами для знезараження води.  Під час перевірки стану дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства з охорони праці та промислової безпеки посадовими особами Головного управління Держпраці у Дніпропетровської області було виявлено ряд суттєвих порушень, а саме:

  • підприємством не зареєстровані посудини, що працюють під тиском; 
  • допущені до наповнення хімічними речовинами посудини, що працюють під тиском, які відпрацювали установлений строк служби і яким не визначено залишковий термін експлуатації;
  • компресори не обладнанні приладами контролю технологічних параметрів та системою аварійного захисту;
  • під час роботи компресорних установок обслуговуючий персонал не контролює технологічні параметри.Результати перевірки розглянуті на колегії Головного управління. Рішенням колегії робота підприємства ТОВ «АУЛЬСЬКА ХЛОРОПЕРЕЛИВНА СТАНЦІЯ» визнана незадовільною.

За підсумками перевірки у зв’язку з виявленими порушеннями, які несуть потенційну загрозу працюючим, власнику підприємства запропоновано, на термін до усунення порушень, зупинити роботу компресорних установок та процес наповнення  хлорної тари яка відпрацювала встановлений строк і якій не визначено залишковий термін експлуатації.

За допущенні порушення нормативно-правових актів з охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто 8 посадових осіб підприємства.

Враховуючи велику значимість підприємства для регіонів України Головним управлінням Держпраці взято під особливий контроль виконання працівниками ТОВ «АУЛЬСЬКА ХЛОРОПЕРЕЛИВНА СТАНЦІЯ»  заходів щодо усунення виявлених порушень.

Детальніше


28.07.2016 |

Повернутись назад