Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області розпочало розслідування смертельного нещасного випадку, який стався 19 липня поточного року у шахтоуправлінні з підземного видобутку руди у місті Кривий Ріг з прохідником 1984 року народження.

 

 

 


З коротких обставин нещасного випадку відомо, що потерпілий виконував роботи по доставці гірничої маси електровозом на горизонті 1135 метру в орт-заїзді 175 осі. В момент непередбаченого просідання шахтного вібролюка рухомий електровоз зачепився кабіною за люк і в результаті деформації кабіни працівник був притиснутий до корпусу електровоза, отримавши травми не сумісні з життям. 
 
Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».
 
Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.
 
Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області
 

20.07.2016 |

Повернутись назад