Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Працівниками відділу нагляду на транспорті та у зв’язку із залученням фахівців інших відділів ГУ Держпраці у Дніпропетровській області, згідно з планом роботи, проведена планова перевірка дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, додержання законодавства про працю КП «Трамвай» у місті Кам`янське.

 

 


В ході проведення перевірки були виявлені 86 порушень вимог чинного законодавства з охорони праці при виконанні робіт. Найбільш суттєві з виявлених порушень:

  • підприємством не отримано дозвіл на експлуатацію підстанцій, вантажопідіймальних кранів та технологічного транспорту,
  • технологічний транспорт у встановлений термін не проходить щорічний державний технічний огляд,
  • кранове господарство підприємства знаходиться у незадовільному технічному стані,
  • допущено порушення нормативно-правових актів з питань охорони праці при експлуатації електрогосподарства підприємства.

За допущенні порушення нормативно-правових актів з охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто 7 посадових осіб підприємства, у тому числі 1 керівник.

За результатами всебічної перевірки рекомендовано до зупинки 14 підстанцій, 8 вантажопідіймальних кран-балок, 1 автомобільний стріловий кран, 1 підіймач. Подано судовий позов на заборону експлуатації трамвайного вагону, екскаватору, трактору.

В ході перевірки були визначені та погоджені терміни усунення виявлених порушень, фахівці ГУ Держпраці рекомендували посадовим особам підприємства посилити контроль за виконанням вимог чинного законодавства з охорони праці при виконанні робіт підвищеної небезпеки.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


06.07.2016 |

Повернутись назад