Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області розпочало спеціальне розслідування групового нещасного випадку, який стався 22 червня 2016 року з електромонтерами з ремонту та обслуговування електрообладнання 1996 та 1951 років народження на металургійному підприємстві міста Дніпро.

 

 


За оперативною інформацією, під час виконання роботи з ревізії лінійного контактору схеми живлення тиристорного перетворювача КТЕ-400, при заміні контактора запчастина впала на губки роз’єднувача щита 380 В схеми живлення КТЕ-7100, що призвело до короткого замикання і загоряння спецодягу від електричної дуги. Внаслідок чого 19-річний електромонтер отримав термічний опік І-ІІІ ступеня тіла 85% і термічний опік дихальних шляхів, а 65-річний - термічний опік І-ІІІ ступеня тіла 35%. Постраждалих госпіталізовано.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області
 


23.06.2016 |

Повернутись назад