Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На базі ДП «Головний навчально-методичний центр» у рамках співробітництва в галузі промислової безпеки та охорони праці розпочато тижневу програму з обміну досвідом для делегації експертів Національного центру технічної безпеки державної некомерційної організації Міністерства з надзвичайних ситуацій Республіки Вірменія на чолі з його директором Ашотом Петросяном.


З привітальним словом виступив перший заступник Голови Держгірпромнагляду Віктор Шайтан, який у своїй доповіді охарактеризував державну політику України у сфері охорони праці та окреслив пріоритетні завдання Держгірпромнагляду.

Під час програми буде розглянуто основні принципи державного нагляду у сфері господарської діяльності, на підприємствах газової промисловості, за об’єктами котлонагляду та підіймальними спорудами тощо.

Особливу увагу буде акцентовано на нормативно-правовій базі України у сфері промислової безпеки та охорони праці, а також експертній діяльності.

Програмою зустрічі передбачено обмін досвідом із застосування системи загальнодержавного соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

У заході візьмуть участь кваліфіковані фахівці Держгірпромнагляду України, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, а також представники Національного науково-дослідного інституту промислової безпеки та охорони праці (ННДІПБОП), Київського університету будівництва й архітектури та Міжнародного інституту менеджменту, фахівці експертно-технічних центрів.

У рамках програми заплановано відвідування промислових підприємств.
Після завершення відбудеться круглий стіл та підбиття підсумків.

 

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


16.10.2013 |

Повернутись назад