Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Завершено розслідування групового нещасного випадку з трьома потерпілими, один з яких зі смертельним наслідком, що стався 19 лютого з працівниками шляхобудівного підприємства у Кривому Розі.

Обставини та причини випадку з`ясовувала комісія Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області за участі представників міському профспілки працівників металургійної та гірничодобувної промисловості, Центрально-Міської районної у місті Кривому Розі ради, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України в м. Кривому Розі, представників керівництва та служби охорони праці підприємства.


Розслідуванням з`ясовано, що нещасний випадок стався на дільниці з ремонту та збирання ланок збирально-ланкової бази залізничного цеху, внаслідок вибуху твердопаливного котла СДК-15, який використовувався для опалення побутового корпусу бази.

У наслідок вибуху, начальник дільниці 1973 року народження отримав травми не сумісні з життям і ще двоє працівників: начальник дільниці 1985 року народження та підсобний робітник 1968 року народження були госпіталізовані.

Причинами нещасного випадку визнано незадовільний технічний стан засобів виробництва, а також невиконання посадових обов`язків та інструкції з охорони праці. Випадок визнано пов`язаним із виробництвом, на кожного потерпілого складено акт за формою Н-1. Матеріали розслідування направлені до органів прокуратури.

Для запобігання схожим випадкам комісією рекомендовано виконати перевірку інженерних мереж опалювальних систем підприємства та опалювального обладнання, при необхідності вирішити питання їх заміни, провести позачергове навчання та перевірку знань з питань охорони праці посадовим особам підприємства, провести позаплановий інструктаж з питань охорони праці всім робітникам залізничних цехів підприємства, пов’язаних з виконанням робіт з обслуговування та утримання опалювального обладнання та водогрійних котлів.

Фахівці ГУ Держпраці продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність дотримання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров`я в процесі виробничої діяльності.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області
 


15.06.2016 |

Повернутись назад