Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Всесвітній день боротьби з дитячою працею (World Day Against Child Labour) встановлено Міжнародною організацією праці (МОП) та щорічно відзначається 12 червня. Ідея ввести в календар нову дату виникла після конференції по боротьбі з найгіршими формами дитячої праці та міжнародної конференції з питань дитячої праці, що пройшли в Амстердамі і Осло в 1997 році. 

 

 


Ці заходи привернули увагу громадськості до необхідності приймати глобальні зусилля для ліквідації дитячої праці. Крім того, було заявлено про затребуваність статистичних і емпіричних досліджень для інформаційного забезпечення цієї діяльності. За роки, що минули з моменту вступу в силу Конвенції Міжнародної організації праці № 82 про викорінення найгірших форм дитячої праці, була надана підтримка багатьом працюючим дітям, але багато що ще належить зробити.

За останніми даними, число працюючих дітей у світі становить 215 мільйонів, причому 115 мільйонів з них працюють в небезпечних умовах. Багато з них практично не мають часу, щоб ходити в школу, а вже тим більше - грати, часто вони не отримують належного харчування та догляду. Керуючись принципами, закріпленими в Конвенції МОП № 138 «Про мінімальний вік для прийому на роботу» (1973) і Конвенції № 182 «Про заборону та негайні заходи щодо ліквідації найгірших форм дитячої праці» (1999), робота Міжнародної програми з викоренення дитячої праці ( ІПЕК) спрямована на досягнення ефективного його скасування.

Детальніше
 


13.06.2016 |

Повернутись назад