Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області розпочаті спеціальні розслідування нещасних випадків, які сталися 02 червня 2016 року на підприємствах Дніпропетровської області.

2 червня 2016 року опіки та оруєння продуктами згоряння отримали 4 працівники підприємства внаслідок пожежі, що виникла в орендованому приміщені по вулиці Ярослава Мудрого у м. Дніпропетровськ.


За оперативною інформацією, нещасний випадок стався під час демонтажу металевої водопровідної труби. На початку її перерізання шліфувальною кутовою машиною (болгарка), стався вибух та подальше загоряння горючих матеріалів у приміщенні.

Також 2 червня поточного року стався смертельний нещасний випадок у Гірничому департаменті металургійного підприємства у м. Кривий Ріг» з електрослюсарем черговим та з ремонту обладнання на поверхні 1963 року народження.

За оперативною інформацією, нещасний випадок стався на майданчику з ремонту вузлів гірничого обладнання під час виконання робіт з переміщення венцової шестерні (вагою шість тон.) екскаватора ЕКГ-8 за допомогою встановленого на рейкові колії ручного пересувного візка вантажопідіймальність вісім тон. Під час переміщення візок з шестернею нахилився та впав у бік електрослюсаря, тим самим нанесши йому травми не сумісні з життям.

Остаточні обставини та причини обох випадків з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


03.06.2016 |

Повернутись назад