Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці Криворізького відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області долучились до проведення семінару-наради з сільськогосподарськими підприємствами (товаровиробниками) Криворізького регіону. 

 


У рамках проведення операції «Урожай – 2016» сільгоспвиробникам було надано роз’яснення у сфері легалізації зайнятості, детінізації заробітної плати та працевлаштування окремих категорій громадян (ВПО, учасників АТО).

Начальник Криворізького відділу з питань додержання законодавства про працю Вікторія Романів довела до відома присутніх зміни у законодавстві, що стосуються відповідальності роботодавців. Акцентувала увагу присутніх на підвищенні штрафних санкцій у разі порушення трудового законодавства та надала роз’яснення щодо їх попередження.

Зокрема зупинилась на вимогах законодавства щодо ведення документації з оформлення трудових відносин, легітимності самих трудових відносин,  нарахуванні заробітної плати та її індексації, захист трудових прав демобілізованих учасників АТО та воїнів строкової служби.

Саме, питання нарахування оплати воїнам-строковикам та воїнам-контрактникам найбільше поставало в учасників заходу. Разом з тим роботодавців цікавила можливість оформлення працівників на випробувальний термін та залучення працівників до виконання робіт підвищеної небезпеки.

Вікторія Савівна закликала сільгоспвиробників до співпраці, наголосила, що Держпраці зацікавлена в дорадчій допомозі задля уникнення штрафних санкцій та вкотре попередила про відповідальність у разі недотримання чинного законодавства по ст.265 КЗпП України.

 


31.05.2016 |

Повернутись назад