Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

23 травня 2016 року за участі першого заступника Голови Державної служби України з питань праці Михайла Бардонова відбулась нарада Головного Управління Держпраці у Дніпропетровській області.

Під час наради заслухали голів комісій зі спеціальних розслідувань де допущені випадки порушення «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві», розглянули пропозиції щодо внесення змін до даного Порядку, обговорили затвердження механізму проходження Приписів за формою Н-9.


Виступила начальник відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Аліса Велика з пропозиціями, які є вирішення проблемних питань при розслідуванні. Довела до відома присутніх, що відділом розроблені методичні рекомендації щодо оформлення та видачі приписів Н-9 для користування в роботі.

У форматі дискусії учасники наради висловлювали свої зауваження і пропозиції щодо покращення роботи при проведенні розслідувань. Найбільш дієві були прийняті до відома для подальшого впровадження в роботу.

На останок Михайло Бардонов зазначив, що пріоритетним напрямом діяльності Держпраці залишається профілактика нещасних випадків на виробництві, проведення превентивних заходів. Своєчасне реагування і допомога потерпілим з питань охорони праці, дотримання законодавства про працю.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


24.05.2016 |

Повернутись назад