Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Начальник відділу нагляду в газовому комплексі Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Захар Мацук розповів про основні аспекти охорони праці в Україні на семінарі з історичних та правових питань для студентів, який відбувся в Головному територіальному управлінні юстиції.

Він розповів про основні принципи державної політки в галузі охорони праці та як мінімізувати ризики виникнення аварійних ситуацій на виробництві. 


Також перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції Ольга Захарова ознайомила молодь з інформацією про проведення конкурсу на посади керівників бюро правової допомоги, а також з іншими реформами в системі органів юстиції.

Загалом в рамках заходу студентів ознайомлено з різноманітними питаннями у сфері права та психології, а також, з нагоди Дня вишиванки проведено історичний екскурс «Вишиванка як незламний символ українського народу», під час якого молоді фахівці-правники дізналися про історичні аспекти та географічні особливості вишиванки, як генетичного коду українського народу. Питання висвітлила методист центру гуманітарної освіти та виховання Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара Наталія Щербак. Також під час заходу директор Регіонального центру з надання безоплатної правої допомоги Людмила Яцуба розповіла про створення мережі бюро правової допомоги, сферу їх діяльності та як потрапити туди працювати. Штатний психолог Лариса Сотникова провела тренінг про те, як подолати страхи при працевлаштуванні.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


23.05.2016 |

Повернутись назад