Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області проводиться спеціальне розслідування тяжкого нещасного випадку, що стався 21 травня 2016 року з електромонтером з ремонту та обслуговування електрообладнання 1989 року народження на заводі хімічного машинобудування у м. Павлоград.

 


За оперативною інформацією, під час виконання робіт з технічного обслуговування електрообладнання, електромонтер отримав загальне ураження електрострумом. Потерпілого госпіталізовано.

Також розслідується груповий нещасний випадок з водіями-інкасаторами-охоронцями комерційного банку м. Дніпропетровська. Дорожньо-транспортна пригода сталась 22 травня 2016 року.

За оперативною інформацією, рухаючись по маршруту інкасації, автомобіль Дніпропетровського РУ, рухаючись по вул. Жуковського в сторону пр. Яворницького здійснив зіткнення з автомобілем Кадді, внаслідок чого водії отримали тілесні ушкодження.

Остаточні обставини та причини обох випадків з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області
 


24.05.2016 |

Повернутись назад