Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області проводяться спеціальні розслідування двох нещасних випадків зі смертельним наслідком що сталися на підприємствах Кривого Рогу.

17 травня 2016 року нещасний випадок стався зі слюсарем-ремонтником цеху з виробництва машин та устаткування машинобудівного підприємства.

 


За оперативною інформацією, потерпілого 1959 року народження, було травмовано під час виконання робіт з переміщення храпової станіни. Після отриманих травм постраждалого доправили до лікарні де він і помер.

18 травня 2016 року травми не сумісні з життям отримав газорізальник 1983 року народження, який виконував роботи з демонтажу трубопроводів міжцехових комунікацій на будівельному підприємстві.

За оперативною інформацією, відрізаною трубою потерпілий отримав удар по голові і був притиснутий нею до несучих металоконструкцій.

Остаточні обставини та причини обох випадків з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров`я в процесі виробничої діяльності.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області
 


18.05.2016 |

Повернутись назад