Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Відучора, Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області розпочато планову комплексну перевірку дотримання законодавства з охорони праці, промислової безпеки, законодавства про працю та загальнообов’язкове соціальне страхування ПАТ «Нікопольський завод феросплавів».

 

 


До шостого червня включно, затверджений наказом склад комісії під головуванням заступника директора департаменту - начальника відділу нагляду в металургії, машинобудуванні та енергетиці департаменту нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Державної служби України з питань праці Олександра Ігнатова, перевірятимуть дотримання законодавства з питань праці в усіх структурних підрозділах підприємства.

Так на установчих зборах, з яких саме розпочалась перевірка, за участі безпосередньо керівництва заводу та керівників структурних підрозділів і служб, Голова комісії довів до відома присутніх цілі і завдання перевірки, умови її проведення. Визначили пріоритетні напрямки серед яких, функціонування служби охорони праці, безпека ведення робіт у виробничих цехах, дотримання законодавства про працю, тощо. Акцентували увагу присутніх на порушенях, які спровокували нещасні випадки на споріднених підприємствах, а особливо виконання заходів по недопущенню подібного.

Саме на аналізі травматизму, як в металургійній галузі так і по Дніпропетровській області в цілому, зупинився в своїй доповіді начальник Головного управлінням Держпраці у Дніпропетровській області Владислав Снісар. Разом з тим він зауважив, що після дворічного мораторію на перевірки, дана перевірка це слушна нагода для підприємства отримати оцінку своєї роботи в питаннях охорони праці, адже трудове законодавство ніхто не відміняв. Додав що, перевіряючі мають на меті не карати, а навпаки допомогти розібратися з проблемними питаннями, які для виробничих буднів можуть бути непомітними.

Так вже в перший день роботи, члени комісії відвідали виробничі об’єкти де в минулому 2015 році сталися нещасні випадки та пересвідчились у виконанні заходів по недопущенню подібного.

Результати перевірки заплановано розглянути на виїзному розширеному засіданні Колегії Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області з залученням усіх учасників комплексної перевірки та керівників перевіряємих структурних підрозділів.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області
 


18.05.2016 |

Повернутись назад