Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

В рамках проведення у 2016 році Дня охорони праці в Україні, 27 квітня у Криворізькому гірничопромисловому управлінні ГУ Держпраці у Дніпропетровській області та Державному підприємстві «Криворізький експертно-технічний центр Держпраці» відбувся День відкритих дверей. Гостями двох установ системи Держпраці були студенти третього та четвертого курсів гірничого факультету Криворізького національного технічного університету.

 


Дані зустрічі з майбутніми фахівцями охорони праці вже стали традиційні, тож і цього року для студентів організовано змістовну зустріч до  проведення якої, окрім фахівців Держпраці, долучились  представники фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві.

Молодь познайомили з системою та основними напрямками діяльності Держпраці в цілому та Криворізького гірничопромислового управління зокрема. Роз’яснили практичне застосування законів про працю та гігієну праці, детально обговорили права та обов’язки при працевлаштуванні, торкнулись і законів працевлаштування в країнах Євросоюзу. Познайомили з призначенням експертно-технічних центрів, як структурної одиниці Держпраці, зупинились на особливостях роботи Криворізького ЕТЦ. Обговорили питання щодо функціонування фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві.

Всі підготовлені для студентів доповіді доповнювались презентаційними матеріалами та навчальними відеофільмами. Бажаючі мали можливість отримати вичерпні відповіді на питання, які виникали в ході бесіди.

Зважаючи на цьогорічну тематику відзначання Дня охорони праці: «Стрес на робочому місці: колективний виклик», по завершенні зустрічі для всіх присутніх було проведено тренінг «Як застерегти себе від стресу на робочому місці».
 


29.04.2016 |

Повернутись назад