Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З нагоди Всесвітнього Дня охорони праці фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області відвідали підприємства Дніпропетровщини: ТОВ «Оріль-Лідер», м’ясну фабрику «Фаворит», хлібзавод №10, хлібзавод №5, ЗАТ «Птахокомбінат «Дніпровський», приватне сільськогосподарське підприємство «Агрофірма «Перше травня».

 


Під час зустрічей з представниками підприємств, фахівці ГУ Держпраці відмітили багаторічну сумлінну працю служб охорони праці, подякували начальникам служб охорони праці, інженерам з охорони праці підприємств за значний особистий внесок у створення безпечних умов праці, високий професіоналізм в роботі.

Привітали з професійним святом, побажали подальших успіхів у роботі, наснаги до праці, здоров’я. Нагадали, що девіз Дня охорони праці «Стрес на робочому місці: колективний виклик», а у тривалій перспективі стрес на робочому місці може призвести до погіршення стану здоров’я.

Наслідки стресу на робочому місці негативно впливають на діловий імідж та конкурентоспроможність підприємства, а в грошовому еквіваленті призводять до значних фінансових втрат. Треба бути уважними до свого здоров’я, здоров’я підлеглих, вчасно проводити медичні огляди, профілактику захворюваності.

Довідка:
Впродовж останніх років в Україні спостерігається тенденція до зниження виробничого травматизму. Так, за даними Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, у 2015 році порівняно з 2014 роком кількість нещасних випадків на виробництві зменшилась на 8,1 % (з 4999 до 4592), з них зі смертельним наслідком – на 6,3% (з 384 до 360). При цьому тривалий час зберігається ситуація, коли серед причин настання нещасних випадків друге місце посідають психофізіологічні причини (близько 23 % загальної кількості), до яких і належить стрес на робочому місці. Сьогодні українські працівники підпадають під дію стресу частіше через скорочення можливостей для отримання бажаної роботи, страх її втратити, суттєве зниження фінансової стабільності тощо.
 


27.04.2016 |

Повернутись назад