Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Під головуванням заступника директора департаменту – начальника відділу нагляду в АПК та СКС департаменту нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Державної служби України з питань праці Миколи Радіонова фахівцями ГУ Держпраці у Дніпропетровській області завершено планову перевірку стану дотримання вимог законодавства з питань охорони праці, дотримання законодавства про працю та загальнообов’язкове соціальне страхування Нікопольського міжрайонного управління водного господарства Державного агентства водних ресурсів України.

 


З 4 по 22 квітня інспекторським складом виявлено 90 порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці, накладено 7 адміністративних стягнень, з яких 5 на керівників структурних підрозділів. Рекомендовано до зупинок 7 машин і механізмів підвищеної небезпеки, які могли б спричинити травмування працівників.

В ході перевірки інспекторами виявлено, що кран балки (на не працюючих по графіку насосних станціях) не опосвідчені, ворота не обладнанні пристроями, що виключають їх самостійного закриття, на робочих місцях де виконуються роботи з підвищеною небезпекою відсутні технологічні карти, не пред’явлена технічна і організаційна документація на будівлі і споруди.

Фахівці Головного управління Держпраці рекомендували посадовим особам підприємства посилити контроль за виконанням вимог чинного законодавства з охорони праці. Також були визначені та погоджені терміни усунення виявлених порушень і терміни надання інформації про їх усунення до ГУ Держпраці у Дніпропетровській області.

За підсумками перевірки проведено виїзну нараду за участю керівників та спеціалістів Нікопольського міжрайонного управління водного господарства Державного агентства водних ресурсів України, де дана оцінка ефективності системи управління охороною праці на підприємстві, технічного стану об’єктів, виконання законодавчих актів з питань праці.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області
 


27.04.2016 |

Повернутись назад