Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області прийняли участь у спільній нараді до Дня охорони праці Дніпропетровської обласної організації харчової промисловості профспілок працівників АПК, Управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, Дніпропетровської обласної організації роботодавців харчової і переробної промисловості «Дніпрохарчопром» за участю керівників підприємств, голів профспілкових організацій, керівників служб охорони праці.

 


У ході наради проаналізовано стан охорони праці на підприємствах харчової та переробної промисловості за 2015 рік, 1 квартал 2016 року та завдання на перспективу. Головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі ГУ Держпраці у Дніпропетровської області Олександр Єфіменко наголосив, що завданням інспекторів Держпраці є вказати на недоліки для найскорішого їх виправлення та недопущення травматизму на виробництві.

Голова Дніпропетровської обласної організації харчової промисловості профспілки працівників АПК Світлана Тіницька доповіла про дотримання законодавства з охорони праці на підприємствах харчової і переробної промисловості.

Досвідом стосовно роботи з охорони праці що проводиться на підприємствах поділились директор КП « Магдалинівський маслозавод» Василь Пустовіт, голова правління ПрАТ з ІІ «Дніпропетровський олійноекстракційний завод» Олександр Слоєв, голова правління, директор ПрАТ «Дніпропетровський комбінат харчових концентратів» Олександр Ковров.

Випускаючий редактор додатку «Партнер «Технополісу» Анатолій Кожушко звернув увагу присутніх на девіз цьогорічного всесвітнього Дня охорони праці «Стрес на робочому місці: колективний виклик», зазначив, що проблеми на роботі частіше приводять до погіршення здоров’я ніж інші стресові ситуації.

По закінчені наради почесними грамотами нагороджені колективи-переможці обласного галузевого огляду стану умов та охорони праці за 2015 рік. Переможців обласного конкурсу на звання «Кращий роботодавець року» серед підприємств харчової та переробної промисловості за 2015 рік нагородили Кубком та Дипломом Дніпропетровської обласної організації харчової промисловості профспілок працівників АПК України.

 

 

 

 

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


22.04.2016 |

Повернутись назад