Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Чергове засідання Ради фахівців підприємств металургійної галузі відбулося в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області.

 

 

 


Зустріч проходила у форматі діалогу між членами Ради фахівців та представниками Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, серед яких: начальник Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області - Владислав Снісар, начальник відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг - Олена Стеценко, заступник начальника управління з питань праці - Олександр Волчков, заступник начальника відділу нагляду в металургії та машинобудуванні - Анатолій Репан, головний державний інспектор відділу нагляду в металургії та машинобудуванні - Ольга Бондаренко.

Присутніх поінформували про підготовку до всесвітнього Дня охорони праці та привітали з наступаючим професійним святом.

Усі охочі отримали відповіді на запитання стосовно надання адміністративних послуг, видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та порядку проведення перевірок підприємств на дотримання законодавства про працю та загальнообов’язкове соціальне страхування.

Також до відома учасників ради доведено інформацію про стан виробничого травматизму по Україні в цілому, у Дніпропетровській області та у металургійній галузі за 1 квартал 2016 року.

На останок присутнім нагадали, що з питань, які виникають можна звертатися за консультацією до ГУ Держпраці у Дніпропетровській області. Фахівці Головного управління готові приймати участь у нарадах на підприємствах з питань попередження виробничого травматизму.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області
 


21.04.2016 |

Повернутись назад