Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області відзначили авторів робіт кращих малюнків, які надійшли на адресу Головного управління та Криворізького гірничопромислового управління Держпраці у Дніпропетровській області.

Даний захід організовано у рамках Всесвітнього Дня охорони праці в Україні, як один із дієвих методів вирішення зовсім «не дитячих» проблем у сфері охорони праці та промислової безпеки.


Організатори заходу в своїх привітальних словах подякували дітям за активну участь у конкурсі, зокрема за старанність та індивідуальний підхід до висвітлення досить складної теми.

Окремо подякували батькам, за те що питання культури безпеки праці обговорюються в сімейних колах за участю дітей, адже зрозуміло, що діти не мають можливості відвідувати виробництво, а на малюнках відображають всі тонкощі трудового процесу, те, на що ми, дорослі, в своїх трудових буднях не звертаємо уваги.

Так, авторами робіт, які отримали відзнаку фахівців гірничопромислового управління та експертно-технічного центру стали:
у віковій категорії 6 - 10 років: Смушко Дарина, Хозін Ілля та Корінь Ірина;
у віковій категорії 11 - 14 років: Лукичова Юлія, Корнійчук Єлизавета, Савченко Назар;
у віковій категорії 15 - 18 років: Пелих Анастасія, Копилов Антон з
Саліховим Данилом та Ткаченко Ганною;
за оригінальну техніку виконання та кропітку роботу відзначено малюнок Давидової Вікторії.

На обласному рівні відзнаку отримали:
у віковій категорії 6 - 10 років: Руденко Марія, Денисюк Ангеліна, Єфіменко Єва;
у віковій категорії 11 - 14 років: Голодний Данило, Миргородська Ірина, Мотрончук Поліна;
у віковій категорії 15 - 18 років: Сарафанова Даяна, Пелих Анастасія, Марченко Наталія. Також відзначено малюнок Давидової Вікторії.

Автори відзначених малюнків отримали заохочувальні призи.
В свою чергу, запрошені на захід представники підприємств, на яких працюють батьки учасників Конкурсу та самі батьки подякували організаторам даного заходу за надану дітям можливість не тільки показати свої художні здібності, а перш за все донести до нас, батьків, що нас чекають вдома.
 


19.04.2016 |

Повернутись назад