Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці ГУ Держпраці у Дніпропетровській області розпочали планову перевірку стану дотримання вимог законодавства з питань охорони праці, дотримання законодавства про працю та загальнообов’язкове соціальне страхування Нікопольського міжрайонного управління водного господарства Державного агентства водних ресурсів України. З 4 по 22 квітня вона охопить всі структурні підрозділи господарства.

 


Так вже в перший день роботи, члени комісії відвідали такі виробничі об’єкти, як головна насосна станція, Капулівська насосна станція, майстерня, автогараж. Разом з тим, перевіряючі мають на меті в процесі перевірки проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо здійснення комплексного управління у сфері промислової безпеки та охорони праці.

За підсумками перевірки буде проведено виїзну нараду за участю керівників та спеціалістів Нікопольського міжрайонного управління водного господарства Державного агентства водних ресурсів України, де буде дана оцінка ефективності системи управління охороною праці на підприємстві, технічного стану об’єктів, виконання законодавчих актів з питань праці.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


07.04.2016 |

Повернутись назад