Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Першою спілкувалась з Головою Держпраці бухгалтер лікарні Тетяна Капцова. Вона питала чи надається додаткова соціальна відпустка розлученій жінці? Які документи, підтверджуючі статус одинокої матері, слід надавати для отримання додатковї соціальної відпустки? Начальник відділу охорони праці ТОВ «Завод Стеко» Наталія Попович цікавилась яка заробітна плата зберігається за мобілізованими працівниками? Чи зберігається робоче місце за мобілізованими працівниками?

 


Головний технічний інспектор праці Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок Петро Довганенко у своїх питаннях торкнувся порядку розслідування нещасних випадків, а саме визнання випадку пов’язаним з виробництвом. Висловив пропозицію складати акти Н-5 та Н-1 якщо потерпілий працював на умовах договору підряду. Ще одним питанням було травмування водіїв внаслідок ДТП. Профспілки вважають несправедливим відмовляти їм у складанні акту Н-1 на підставі рішення суду чи висновків слідчих органів про вчинення ними злочину.

Роман Чернега надав необхідні роз’яснення громадянам, а також відповідні доручення щодо вирішення порушених проблем керівництву Головного Управління Держпраці у Дніпропетровській області. Наголосив, що озвучені пропозиції слушні. Попросив направити їх до Державної служби офіційно листом для подальшого опрацювання.

На останок Голова Держпраці подякував присутнім за активну позицію. Зазначив, що проведення онлайн прийомів демонструє свою зручність й ефективність. Громадяни можуть отримати вичерпну відповідь на свої питання, економлячи при цьому свій час і кошти. Ми будемо намагатися такі прийоми проводити частіше.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


06.04.2016 |

Повернутись назад