Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області розпочаті розслідування двох нещасних випадків, що сталися 01 квітня 2016 року на підприємствах Дніпропетровської області.

Смертельний випадок стався з 52-річним помічником машиніста екскаватора на гірничо-збагачувальному комбінаті у м. Покров.

 


За оперативною інформацією під час виконання робіт з огляду високовольтного струмознімача поворотної платформи роторного екскаватора при проникненні у відсік високовольтного струмознімача через люк по вертикальній драбині, помічник машиніста екскаватора доторкнувся правою рукою до шинопроводу 10кВ, при цьому був вражений електричним струмом і впав з висоти 4 метри.

У Кривому Розі тяжкі травми отримав 31-річний водій тролейбусу.

За оперативною інформацією під час випуску тролейбусів на лінію на оглядових канавах зникла напруга в контактній мережі. Після того як працівники дільниці виштовхали тролейбус з воріт канави, він покотився накатом та наїхав на працівника, що йшов поруч. З численними травмами постраждалого було госпіталізовано.

Остаточні обставини та причини обох випадків з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання вимог безпеки праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


05.04.2016 |

Повернутись назад