Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області створено комісію зі спеціального розслідування нещасного випадку, який стався 23 березня 2016 року на залізничному перегоні станції Богуславський – Самарська в Павлоградскому районі Дніпропетровської області з працівниками вантажно-транспортного підприємства: монтерами колії 1957 та 1965 років народження.

 


За оперативною інформацією, об 13.40 годині бригада монтерів колії, у складі 8 осіб, виїхала на дрезині виконувати ремонтні роботи на 4-му км. перегону станції Богуславський-Самарська. Під час виконання ремонтних робіт, з боку станції Богуславський рухався тепловоз. Об 14.15 год. сталося зіткнення рухомого тепловоза зі стоячою дрезиною. В результаті 50-річний монтер колії загинув, 49-річний монтер колії отримав тяжкі травми. Постраждалого госпіталізовано.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


24.03.2016 |

Повернутись назад