Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Підсумки підбивали разом із керівниками та головними інженерами виробництв на звітному засіданні за участю директора департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Дніпропетровської облдержадміністрації Вадима Удовицького, голови Криничанської районної державної адміністрації Дніпропетровської області Юрія Коваля та інспекторського складу Державної інспекції нагляду у агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області.


Як зазначив начальник інспекції та голова комісії з проведення планової всебічної перевірки стану промислової безпеки та умов праці підприємств, установ та організацій Криничанського району Сергій Філіпков, державними інспекторами було виявлено понад 300 порушень вимог нормативно правових актів з охорони праці, видано 24 приписи щодо усунення порушень. 26 порушників законодавства про охорону праці притягнуто до адміністративної відповідальності (у тому числі – 15 перших керівників). Впадає в очі, що основними причинами виявлених при перевірці порушень, є суто організаційні, які не потребують значних капіталовкладень. А саме – не навченість окремих керівників, посадових осіб та безпосередніх виконавців робіт законодавству з питань охорони праці та безпечному веденню робіт; не кваліфікованість та недостатня вимогливість служб охорони праці підприємств до керівників і до виконавців робіт; низький рівень трудової дисципліни (особливо в сільському господарстві).

Питанням охорони праці повинно приділятися максимум уваги. На цьому наголосив, звертаючись до присутніх, голова Криничанської РДА Юрій Коваль: «Відсутність на підприємствах району протягом останніх 20 місяців випадків загального травматизму, у тому числі зі смертельним наслідком, не повинна стати мотивом для заспокоєння. Адже чиясь особиста недбалість та безвідповідальність може за мить корінним чином змінити ситуацію, та спричинити загрозу життю та здоров’ю не лише порушнику, але й оточуючим». Саме задля дієвого розв’язання нагальних питань у сфері охорони праці між теруправлінням Держгірпромнагляду та Криничанською районною державною адміністрацією Дніпропетровської області в березні минулого року вперше в Україні на рівні районів було підписано «Угоду про взаємодію і співпрацю у здійсненні державного нагляду і громадського контролю за додержанням законодавства про охорону працю».

Усі матеріали планової всебічної перевірки та висновки комісії будуть розглянути на розширеному засіданні районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення за участю роботодавців.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області

 


27.09.2013 |

Повернутись назад