Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області на розширеній нараді обговорили питання підвищення рівня протиаварійного захисту гірничорудних підприємств, оперативності та ефективності дій гірничорятувальної служби.

 

 


До участі в роботі наради були запрошені керівництво Державного воєнізованого гірничорятувального (аварійно- рятувального) загону Державної служби України з надзвичайних ситуацій, фахівці НДІБПГ  ДВНЗ «Криворізький національний університет», ВП «Автоматика та машинобудування «ДП «НАЕК «Енергоатом», представники комісії КАСС при КГУ та технічні директори і головні інженери гірничорудних підприємств підконтрольних Криворізькому гірничопромисловому управлінню.

Першочергово учасники наради розглянули питання попередження виробничого травматизму на підприємствах Дніпропетровської області на прикладі наглядних випадків травматизму, які мали місце бути впродовж 2015-2016р.р.. Перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Владислав Снісар наголосив на необхідності неухильного дотримання законодавства з питань охорони праці.

Розглянуто питання, пов'язані з впровадженням на гірничорудних підприємствах спеціального обладнання для ведення аварійно-рятувальних робіт в вертикальних стволах шахт на глибину до 1500 м МАСПУ-1,5/1500, обладнання для телевізійної інспекції стану шахтних вентиляційних стволів, неоснащених механізованими підйомами МКТС-0,5/1500, та іншого гірничорятувального обладнання.

Заслухали звіти готовності від ПАТ «Кривбасзалізрудком», ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ПАТ «Центральний ГЗК», ПАТ «Північний ГЗК».

Разом з тим, керівникам гірничорудних підприємств, нагадали про необхідність розроблення та надання до управління планів-графіків впровадження монорейкових гірничорятувальних підйомників. Рекомендували аналізувати обставин та причин виникнення аварій та аварійних ситуацій, а також розробляти практичні рекомендації щодо їх попередження.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області
 


10.03.2016 |

Повернутись назад