Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

За ініціативою Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, в приміщенні КЗ «Спеціалізований Центр медико-соціальної реабілітації дітей» ДОР» відбулася спільна нарада керівництва лікувально-профілактичного закладу та ГУ Держпраці у Дніпропетровській області.

Мета проведеної наради - попередження виробничого травматизму на підприємствах соціально-культурної сфери, на прикладі наглядних випадків травматизму, які мали місце бути впродовж 2015-2016р.р. у лікувально-профілактичних закладах охорони здоров’я Дніпропетровської області.


На нараді обговорювались наступні питання:
- дотримання загальних вимог щодо попередження випадків виробничого травматизму в лікувально-профілактичному закладі КЗ «Спеціалізований Центр медико-соціальної реабілітації дітей» ДОР»;
- стан дотримання лікувально-профілактичним закладом загальних вимог щодо охорони праці та Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві;
- своєчасне та належне проходження керівництвом та медичним, педагогічним персоналом центру реабілітації дітей навчання та підвищення рівня знань з охорони праці.

Зазначено, що основними травмуючими факторами залишаються падіння під час пересування сходами, необережність при використанні інструментів.

У ході засідання, Головний державний інспектор відділу нагляду у соціально-культурній сфері ГУ Держпраці у Дніпропетровській області, Ольга Ящук підняла низку робочих питань та надала пропозиції головному лікарю КЗ «Спеціалізований Центр медико-соціальної реабілітації дітей» ДОР» щодо співпраці з питань посилення контролю за дотриманням законодавства з охорони праці та попередження випадків виробничого травматизму.

Акцентовано особливу увагу медичного та педагогічного персоналу закладу на дотриманні вимог відповідних нормативно-правивих актів  при роботі з особливою групою дітей віком від двох місяців до 14 років та їх батьків, які потребують медико-соціальної реабілітації та допомоги.

За результатами наради ухвалено рішення посилити контроль за безумовним виконанням вимог посадових інструкцій та нормативно-правових актів з питань охорони праці. Ознайомити працівників новоприбулих на роботу з умовами праці, з визначенням шкідливих факторів на робочих місцях. Дотримуватись термінів періодичності навчання з охорони праці керівників та відповідальних за стан охорони праці закладу.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області

 


03.03.2016 |

Повернутись назад