Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Розчинники в промисловості використовують для переводу нелетких або важколетких  плівкоутворюючих речовин в розчини,  для розведення розчину до потрібної робочої консистенції (розріджувачі). Застосовують розчинники в наступних виробництвах: лакофарбовому, взуттєвому і шкіргалантерейному (у складі клеїв, фарб та ін..); приладо - та машинобудуванні (для очищення деталей приладів і машин від олій); у виробництві органічного синтезу; в медичній промисловості;  лабораторній  справі (при хроматографії); в автогосподарстві (в якості пального та ін) і т. п.

 


Для гігієнічної оцінки важливе значення мають наступні властивості розчинників: токсичність, летючість, швидкість випаровування.

Всі розчинники токсичні. За ступенем їх шкідливості можна розділити на чотири групи відповідно їх гранично допустимим концентраціям (ГДК) в повітрі робочої зони виробничих приміщень.

Розчинникам властиві висока летючість і значна швидкість випаровування. Чим сильніше летючість і нижче температура кипіння, тим значніше і в більш коротші терміни розчинники можуть насичувати повітря робочих приміщень.

Розчинники, як правило, легко спалахують, іноді з вибухом.

Детальніше з інформацією можна ознайомитись тут


25.02.2016 |

Повернутись назад