Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

В Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області відбулося засідання Ради фахівців підприємств металургійної галузі.

 

 

 

 


Першочергово учасники засідання розглянули питання виробничого травматизму на підприємствах Дніпропетровської області. Перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Владислав Снісар надав аналіз виробничого травматизму за 2015 рік в порівнянні з 2014 роком. Зауважив, що у Дніпропетровській області спостерігається тенденція зниження виробничого травматизму на 21%, в тому числі і смертельного на 22%, у металургійній промисловості зниження смертельного травматизму на 2 випадки (4 проти 6). Звернув особливу увагу присутніх на недопущення порушень законодавства з питань охорони праці.

Учасникам Ради фахівців було рекомендовано звернути увагу на відповідність нормативним вимогам верстатів, які експлуатуються на металургійних підприємствах, адже інспекторами ГУ Держпраці у Дніпропетровській області під час перевірок було виявлено велику кількість порушень.

Шляхом голосування було обрано голову Ради фахівців, заступника голови та секретаря Ради. Також учасниками засідання було розглянуто і ухвалено положення про Раду фахівців.Діяльність Ради фахівців буде спрямована на профілактику виробничого травматизму, підвищення ефективності відомчого нагляду на підприємствах, вдосконалення системи управління охороною праці та налагодження дієвого діалогу громадськості з Держпрацею.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


24.02.2016 |

Повернутись назад