Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

24 вересня 2013 року розпочала свою роботу науково-практична конференція «Безпека праці – 2013» у м. Яремче Івано-Франківської області. У заході беруть участь представники апарату Держгірпромнагляду та територіальних органів, інших органів центральної влади, експертних організацій різних форм власності, наукових інститутів та підприємств з різних регіонів України. Планом роботи конференції передбачено розгляд актуальних питань наглядової, експертної діяльності, а також ознайомлення з досвідом роботи наглядових органів країн СНД та Європи, представники яких також є учасниками конференції.


Конференцію відкрив Голова Державної Служби гірничого нагляду та промислової безпеки України Олександр Хохотва, який наголосив, що понад 320 тисяч нештатних (аварійних) ситуацій на шахтах України вдалося унеможливити завдяки роботі уніфікованої телекомунікаційної системи диспетчерського контролю і автоматизованого керування гірничими машинами та технологічними комплексами (УТАС), які об'єднує Центр шахтної безпеки у Луганську.Створення Центру безпеки, фахівці якого цілодобово відслідковують реальну ситуацію в шахті та мають можливість запобігати аваріям — це лише один із ефективних прикладів профілактичної роботи, якій сьогодні Держгірпромнагляд приділяє важливе значення. Голова Служби також висловив впевненість, що такі системи необхідно впроваджувати й на підприємствах інших галузей, де є значні виробничі ризики, зокрема, енергетиці, хімічній промисловості.Разом з тим, сьогодні Держгірпромнагляд докладає максимум зусиль для того, щоб здійснювати наглядову діяльність у відповідності до світових стандартів, а саме: ратифікація ряду конвенцій Міжнародної організації праці, а також внесення змін до Закону  України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності".

Голова Служби наголосив, що професіоналізм, знання та досвід присутніх фахівців, потужний науковий та технічний потенціал країни дають усі можливості розвивати сферу охорони праці та промислової безпеки, впроваджувати новітні технології та поширювати науково-професійні знання.Олександр Хохотва побажав учасникам конференції плідної співпраці, жвавих дискусій та висловив впевненість, що результати роботи будуть впроваджені у практичну діяльність у напрямі охорони праці та сприятимуть позитивній динаміці щодо зменшення виробничого травматизму.

Конференція триватиме до 27 вересня 2013 року.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


24.09.2013 |

Повернутись назад