Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

За участі фахівців Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проведено регіональну нараду з відповідальними особами підприємства, що здійснюють нагляд (за технічним станом) обладнання, машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки та особами відповідальними за електрогосподарство структурних підрозділів регіональної філії Придніпровська залізниця.

 


Серед основних питань йшлося про здійснення державного нагляду за станом охорони праці, основні завдання та загальні питання наглядової діяльності. Також начальник відділу нагляду на транспорті та у зв’язку Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Андрій Артеменко розповів про причини аварій та випадків виробничого травматизму, пов’язаних з експлуатацією машин, механізмів, що стались впродовж 2014-2015 років на підприємствах галузі, області, України.

Учасники наради були ознайомлені з аналізом роботи Дорожнього експертно-технічного центру, аналізом роботи відділу нагляду з об’єктами підвищеної небезпеки служби охорони праці регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» у 2015 році.

Був розглянутий порядок підготовчих робіт, які повинні бути проведені власником обладнання перед експертним обстеженням.

Учасники наради мали змогу ознайомитися з цифрами і результатами проведеної роботи з експертизи електроустановок та з прикладами основних видів дефектів.

Крім того, обговорювались питання щодо отримання та переоформлення дозволів на виконання робіт та експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

За підсумками наради ухвалено посилити нагляд за додержанням норм охорони праці та забезпечити контроль за веденням бази устаткування підвищеної небезпеки структурних підрозділів щодо проведення технічного огляду та технічного діагностування об’єктів.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
У Дніпропетровській області
 


11.02.2016 |

Повернутись назад