Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Криворізьке гірничопромислове управління ГУ Держпраці у Дніпропетровській області розпочало планову комплексну перевірку стану дотримання вимог законодавства з питань охорони праці, промислової безпеки, безпечного поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, а також ведення робіт, пов’язаних з геологічним вивченням надр, їх використанням та охороною, використанням і переробкою мінеральної сировини, дотримання законодавства про працю та загальнообов’язкове соціальне страхування приватного акціонерного товариства «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат».


Після дворічного мораторію, це перша перевірка найпотужнішого підприємства Криворіжжя і до 26 лютого поточного року вона охопить всі структурні підрозділи комбінату.

Так вже в перший день роботи, члени комісії на чолі с заступником начальника ГУ Держпраці у Дніпропетровській області Костянтином Корольовим, відвідали виробничі об’єкти де в минулому 2015 році сталися нещасні випадки та пересвідчились у виконанні заходів по недопущенню подібного. Разом з тим, перевіряючі мають на меті в процесі перевірки проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо здійснення комплексного управління у сфері промислової безпеки та охорони праці.

За підсумками перевірки буде проведено виїзну нараду за участю керівників та спеціалістів Інгулецького ГЗК, де буде дана оцінка ефективності системи управління охороною праці на підприємстві, технічного стану об’єктів комбінату, виконання законодавчих актів в частині промислової безпеки.

Всі матеріали перевірки, розглядатимуться на Колегії Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.

 


11.02.2016 |

Повернутись назад