Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями Криворізького гірничопромислового управління ГУ Держпраці у Дніпропетровській області завершено планову всебічну перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, додержання законодавства про працю, загальнообов’язкове державне соціальне страхування у ТОВ «Кривбасремонт».

 

 


Починаючи з 11 січня поточного року і впродовж 15 днів інспекторським складом виявлено 110 порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці, накладено дев’ять адміністративних стягненнь, з яких п’ять на керівників структурних підрозділів. У 33 випадках було рекомендовано призупинити роботи, устаткування та обладнання підвищеної небезпеки, які могли б спричинити травмування працівників. У всіх зазначених випадках підприємство самостійно призупиняло роботи.

В ході перевірки інспекторами виявлено, що при виконанні електрозварювальних робіт допускається застосування саморобних електродотримачів, на редукторах кисневих балонів використовуються несправні манометри, іноді роботи виконуються без зворотного кабелю та без облаштування місця виконання робіт первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками).

Мають місце випадки виконання ремонтних робіт без огородження зони ремонту, робочі місця та проходи до них захаращені і не відповідають нормам. Ряд  недоліків  виявлено при утриманні та експлуатації вантажопідіймальних кранів.

Не в повному обсязі виконуються заходи з періодичних оглядів вантажозахоплювальних пристроїв (кожні 10 днів), своєчасних експертних обстежень посудин, які працюють під тиском (після досягнення граничного строку експлуатації) та гідравлічних випробувань на міцність рукавам для газового зварювання та різання металу(один раз на три місяці). Також, на експлуатацію деяких посудин, що працюють під тиском не отримано дозвіл.

Фахівці гірничопромислового управління зауважили, що в деяких випадках робітники-ремонтники не ознайомленні з планами ліквідації аварій на тих об’єктах, де вони працюють.

Фахівці гірничопромислового управління ГУ Держпраці рекомендували посадовим особам підприємства посилити контроль за виконанням вимог чинного законодавства з охорони праці. Також були визначені та погоджені терміни усунення виявлених порушень і терміни надання інформації про їх усунення до Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.
 


03.02.2016 |

Повернутись назад