Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями відділу нагляду у металургії та машинобудуванні з залученням фахівців інших відділів ГУ Дежпраці у Дніпропетровській області в період з 19 по 29 січня 2016 року, згідно з планом роботи, проведена всебічна перевірка стану промислової безпеки та охорони праці, безпечного ведення робіт на машинобудівному підприємстві ПАТ "Дніпрополімермаш".

 


В ході проведення перевірки були виявлені 143 порушення вимог чинного законодавства з охорони праці при виконанні робіт. Найбільш суттєві з виявлених порушень:
•    не проводиться стажування та допуск до самостійної роботи новоприйнятих працівників,
•    відсутня експертиза імпортного обладнання,
•    не працює биркова система.

За допущенні порушення нормативно-правових актів з охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто 7 посадових осіб підприємства, у тому числі 2 керівники.

За результатами всебічної перевірки були призупинені проведення газозварювальних та газорізальних робіт, фарбувальних робіт. Заборонено експлуатацію штампувального відділення.

Фахівці ГУ Держпраці рекомендували посадовим особам підприємства посилити контроль за виконанням вимог чинного законодавства з охорони праці. Також були визначені та погоджені терміни усунення виявлених порушень і терміни надання інформації про їх усунення до Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області
 


29.01.2016 |

Повернутись назад