Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Територіальними органами Держпраці з 3 по 23 листопада 2015 року проведено перевірку основного оператора вітчизняної газотранспортної системи з комплексного управління охороною праці та дотримання трудового законодавства. За результатами перевірки 15 грудня 2015 року відбулася спільна нарада Державної служби України з питань праці та ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

 

 


Участь у нараді взяли Голова Держпраці Роман Чернега, Президент ПАТ ««УКРТРАНСГАЗ» Ігор Прокопів, Віце-Президент – головний інженер ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» Ігор Бурак, керівники територіальних управлінь Держпраці та керівники газотранспортних філій ПАТ.

У ході засідання обговорено результати перевірок комплексного управління охороною праці на об’єктах газотранспортної системи, за матеріалами яких роботу з організації охорони праці в ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» визнано такою, що потребує вдосконалення.

Голова Держпраці наголосив на актуальності питання щодо впровадження в практику підприємств ризикоорієнтовного підходу в системах управління охороною праці. Роман Чернега зазначив, – «Мінімізація виникнення виробничих ризиків – це шлях до значного підвищення продуктивності праці та рентабельності виробництва, а вміння управляти цими ризиками є життєвою необхідністю, особливо для технологічно-навантажених підприємств. Питання активізації пропагандистської роботи з впровадження на підприємствах систем управління виробничими ризиками Держпраці вважає надзвичайно актуальним».

В свою чергу, Президент ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» Ігор Прокопів, подякував за співпрацю та зазначив, – «Така перевірка корисна для нас, вона є логічною. По актам перевірки зробимо детальний аналіз, будемо вживати відповідних заходів – зокрема, передамо зауваження до контрольно-ревізійного управління Укртрансгазу для проведення моніторингу виявлених порушень протягом 2016 року».

Слід відзначити, що під час перевірки інспектори виявили чимало порушень з охорони праці на об’єктах газотранспортної системи ПАТ «УКРТРАНСГАЗ». Близько 30% – усунено одразу в ході перевірки. Цим працівники Держпраці ще раз підтверджують важливість зменшення контролюючого тиску на підприємства, працюючи у форматі сервісної Служби.


17.12.2015 |

Повернутись назад