Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області створено комісію зі спеціального розслідування нещасного випадку, який стався 14 грудня 2015 року з 63-річним монтажником з монтажу залізо-бетонних конструкцій, який виконував роботи на будівництві комплексу громадсько-житлового призначення.

За оперативною інформацією, під час виконання роботи по збиранню металоконструкцій стріли крану, працівник знаходився на даху кабіни машиніста на висоті приблизно 2,5 м, упав на відмітку 0.00 м, в результаті чого отримав травму голови. Постраждалого було госпіталізовано, проте у лікарні він помер.


Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Представники Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області вкотре звертають увагу на необхідність додержання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки роботодавцями, посадовими особами та працівниками підприємств.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


16.12.2015 |

Повернутись назад